Broş Tığı İmalatı

Broş tığlarında profil formu ve ölçüsel hassasiyet çok önemlidir. Firmamız bilgi birikimi, teknolojik altyapısı ve konusunda uzman kadrolarıyla CNC teknolojisini de arkasına alarak gerek profil formu ve gerekse ölçüsel hassasiyette kusursuz broşlar üretmektedir.

Ürün Açıklaması

Fabrikamız, delik içi profiller için 150 mm çap, 2000 mm boya kadar broş tığlarının imalatını yapabilecek tezgah parkına sahiptir. Broş tığlarında profil formu ve ölçüsel hassasiyet çok önemlidir. Firmamız bilgi birikimi, teknolojik altyapısı ve konusunda uzman kadrolarıyla CNC teknolojisini de arkasına alarak gerek profil formu ve gerekse ölçüsel hassasiyette kusursuz broşlar üretmektedir.

Firmamızda üretilen broş tığları uygun kullanım şartlarında son derece yüksek performansa sahiptir. Firmalarda özellikle broş konusunda bilinçsiz kullanımlar broş performansını olumsuz yönde etkilemektedir. KESTAŞ A.Ş. müşterisi olsun olmasın, bütün sanayicilerimizi, broş tığlarının kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi kendisi için bir görev olarak kabul etmiştir. Bu nedenle broş tığı kullanımı için eğitim desteği talep eden bütün sanayi kuruluşlarına bedelsiz eğitim desteği hizmeti veriyoruz.
Üzerinde kremayer dişli formu bulunan parçalar için en etkili, hassas ve hızlı çözüm yine broş tığıdır. Her ebata uygun kremayer set broşları da firmamız tarafından titizlikle üretilmektedir.

Yüksek adetli dış yüzey profilleri için de en ideal çözüm yöntemi “Broş Tığıdır”. Bu konuda gerek tek parça gerek birden fazla parçadan oluşan set broş sistemlerini, sizlerin ihtiyaçlarına en ideal çözümü sağlayacak şekilde tasarlıyoruz. Özellikle üretime kazandırdığı hız, ölçüsel hassasiyet ve kalitede süreklilik yüzey broş tığlarını seri parça üretiminde vazgeçilmez unsur haline getirmiştir.