BÜLTENLERİMİZ

DIŞ YÜZEY PROFİLLERİNDE BROŞLAMA TEKNİĞİ

Kestaş Broş Tığları, 1985 yılından itibaren başladığı Broş Tığları imalatı ve Broş Çekme Tezgahı imalatı sektörlerinde Türkiye’nin lider firmasıdır. Firmamız ayrıca broş tığlarının bileme ve bakım hizmetini ve bunların eğitimi hizmetini de vermektedir.

Daha Fazla Daha Fazla

BROŞLAMA TEKNİĞİ

Broşlama tekniği, özellikle ölçüsel hassasiyetin yüksek, yüzey kalitesinin önemli olduğu otomotiv parçalarında yüksek verim sağlamaktadır. Operasyon süresinin çok kısa oluşu, ölçülerin stabil ve kararlı olması ve bir broş takımıyla onbinlerce parçanın üretilebilmesi sebebiyle otomotiv sanayi müşterilerimiz imalat problemlerini çözmek adına broşlama tekniği kullanmaktadır.

Daha Fazla Daha Fazla

LAZER MARKALAMA HİZMETİ

Müşterilerinin lazer markalama ihtiyacına cevap verebilmek adına firmamızda fason broşlama işlemi gerçekleştirilen parçalara da; tasarımı, markalama derinliği ve ebatları tamamen müşterilerinin isteklerine uygun şekilde hazırlanmış şablonlar ürünlere işlenebilmektedir.

Daha Fazla Daha Fazla

FELLOW VE PLANYA İLE ZAMAN KAYBETMEYİN

İmalat tekniklerinizde fellow veya planya yöntemi yerine Broş Tığı ile işleme yöntemini kullanmanız durumunda elde edeceğiniz avantajlar şunlardır: • Birkaç dakika yerine 8-10 saniyede bir parçayı işleyebilir. • Ölçüsel hassasiyeti sürekli ve kararlı bir şekilde sağlar. • Yüksek yüzey kalitesi sağlar.

Daha Fazla Daha Fazla