Hakkımızda

Kestaş - Hakkımızda

1985 yılında kurulan KESTAŞ, broş tığı üretiminde Türkiye’nin tartışılmaz lideridir. 7000 m2 kapalı alanda, her biri konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadrosuyla başta broş tığları olmak üzere her türlü broş çekme tezgahı ve broşa dayalı yedek parça imalatını gerçekleştirmektedir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz broş tığları ulusal ve uluslararası normlara uygun olarak dizayn edilmektedir. Bugün yurt genelinde 800’ü aşkın ana sanayi ve yan sanayi kuruluşuna hizmet veren KESTAŞ; ileri teknolojiye yaptığı yatırımlarla uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek bir düzeye ulaşmış bulunmaktadır.

Yüksek Nitelikli Uzmanlar

90%

Temiz, Modern Tesis

98%

01 KALİTE ANLAYIŞI

Kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışı, müşterilerin talebine uygun çözümler ve satış sonrası hizmetleriyle KESTAŞ; yıllardır başarıyla makine ve imalat sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

02 ISIL İŞLEM TESİSİ

Kestaş, 2006 yılında bir ilki gerçekleştirerek kendi bünyesinde kurmuş olduğu ısıl işlem tesisiyle, 350 mm çap ve 1600 mm kesici boy olmak üzere toplam 2000 mm uzunluğundaki broş tığlarını sertleştirilebilmektedir.

03 GLOBAL STANDARTLAR

Kuruluşumuz otomotiv sanayii müşterileriyle entegre çalışmakta ve bu kapsamda IATF 16949:2016 Kalite Yönetim Sistemini oluşturmuştur ve uygulamaktadır. Firmamız ayrıca genel kalite standartlarını uygulamak üzere ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemine sahiptir.

04 KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini tespit etmek, bu istek ve beklentiler doğrultusunda hizmet vermektir. Vizyonumuz; broş tığları konusunda Türkiye’deki liderliğimizi Avrupa’ya taşımak, Türk sanayiine mühendislik tecrübesiyle destek olmak, iyi niyet ve potansiyeli üretim ve kazanca dönüştürmektir. Kuruluşumuz, ürün ve kalite yönetim sistemlerimizi sürekli iyileştirmeye yönelik olarak ISO 9001:2005 ve IATF 16949:2016 sistemleri şartlarına uymayı taahhüt etmektedir.

BÜLTENLERİMİZ

Kestaş - Hakkımızda

DIŞ YÜZEY PROFİLLERİNDE BROŞLAMA TEKNİĞİ

Daha Fazla Daha Fazla
Kestaş - Hakkımızda

BROŞLAMA TEKNİĞİ

Daha Fazla Daha Fazla
Kestaş - Hakkımızda

LAZER MARKALAMA HİZMETİ

Daha Fazla Daha Fazla
Kestaş - Hakkımızda

FELLOW VE PLANYA İLE ZAMAN KAYBETMEYİN

Daha Fazla Daha Fazla